Онлайн-лекції для слухачів Малої академії наук учнівської молоді

logo man oblУ період з 17 листопада по 25 грудня 2015 року в онлайн режимі були проведені лекції щодо вимог до написання науково-дослідницьких робіт у дванадцяти наукових відділеннях.

Перед слухачами різних регіонів Київщини виступали з доповідями шановані науковці: К.В.Плівачук, доцент кафедри філологічних, суспільно-гуманітарних та мистецьких дисциплін Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти», кандидат педагогічних наук; В.В.Єфименко, доцент кафедри теоретичних основ інформатики Інституту інформатики Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, кандидат педагогічних наук; О.М.Доній, доцент кафедри металознавства та термічної обробки Інженерно-фізичного факультету Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», кандидат технічних наук; А.І.Довгань, завідувач кафедри природничо-математичних дисциплін та технологій КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», кандидат географічних наук; О.Г.Олешко, доцент кафедри садово-паркового господарства Білоцерківського національного аграрного університету, кандидат сільськогосподарських наук; А.В.Тугай, доцент кафедри астрономії та фізики космосу Фізичного факультету Київського Національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат фізико-математичних наук; І.П.Ющук, завідувач кафедри слов’янського і загального мовознавства Київського міжнародного університету, кандидат філологічних наук, професор; І.Г.Романченко, проректор з наукової та міжнародної діяльності Білоцерківського інституту економіки  та управління «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», кандидат історичних наук, професор; В.Б.Синякова,  методист Київського обласного комунального позашкільного закладу «Мала академія наук учнівської молоді», кандидат педагогічних наук; Л.М.Мельник,  завідуюча кафедри суспільних дисциплін та релігієзнавства Білоцерківського національного аграрного університету, кандидат політичних наук; О.В.Потильчак, завідувач кафедри джерелознавства та спеціальних історичних дисциплін Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, доктор історичних наук, академік Академії наук вищої школи України, доктор історичних наук, професор; М.В.Працьовитий, директор Фізико-математичного інституту, завідувач кафедри вищої математики Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, доктор фізико-математичних наук, професор.

За час прослуховування лекцій старшокласники мали можливість почути відповіді на безліч запитань, які виникали у них під час написання науково-дослідницької учнівської роботи. З уст фахівців юні науковці черпали слушні методичні та практичні поради щодо створення науково-дослідницької  роботи.

Слово, промовлене до того, хто його чекав, обов’язково дасть свої щедрі врожаї. Хай же вруниться добірне зерно на нашому науковому полі знань, пошуків і відкриттів.