Уроки війни та Голокосту - уроки толерантності

Міністерство освіти і науки України спільно з Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума» (м. Дніпро) проводять XVI Міжнародний конкурс «Уроки війни та Голокосту - уроки толерантності». Участь у конкурсі сприятиме формуванню знань про поліетнічну та багатокультурну історію України, уявленню про міжнаціональні відносини, формуванню національної свідомості та історичної пам’яті, усвідомленню значення уроків історії для сьогодення.

Учасниками конкурсу можуть бути представники України та інших країн: учні 8−11 класів шкіл, гімназій, ліцеїв; вчителі загальноосвітніх навчальних закладів; класні керівники та організатори виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів; студенти та аспіранти.

На конкурс приймаються:
- науково-дослідницькі роботи з історії, літератури, філософії, соціології, політології й інших гуманітарних і суспільних дисциплін;
- пошукові роботи (інтерв’ю, дослідження на краєзнавчих чи сімейних матеріалах та ін.);
- творчі роботи (есе, оповідання, вірші, малюнки, документальні і документально-публіцистичні фільми, анімаційні фільми, мультимедійні роботи та інші твори);
- методичні розробки вчителів.
Термін подання заявки та роботи на конкурс – до 15 липня 2019 року.