Увага! Обласний профорієнтаційний бізнес-турнір!

Увага! Розпочинається ІІ Профорієнтаційний бізнес-турнір серед учнівської молоді Київщини. Зареєструватися на участь у бізнес-турнірі можна до 06 грудня 2018 включно на сайті Компанії інтелектуальних технологій http://kint.com.ua. Організатори заходу – департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді» та Компанія інтелектуальних технологій (КІНТ).

Інформаційний лист та Положення про проведення профорієнтаційного бізнес-турніру

Детальніше: Використай свій шанс - зареєструйся на участь в обласному профорієнтаційному бізнес-турнірі!