Круглий стіл «Київщина в буремні роки Великої Вітчизняної війни»

DSC 007813 травня 2015 року на базі Бучанської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов відбувся круглий стіл «Київщина в буремні роки Великої Вітчизняної війни». Захід підготували й провели заступник директора з виховної роботи Льовіна Галина Мирославівна та вчитель історії Катан Святослав Анатолійович.

50 учнів взяли участь у роботі круглого столу: члени наукових гуртків «Основи наукової діяльності з англійської мови», «Українська мова» та «Основи наукової діяльності з німецької мови» та учні 8-11 класів м. Бучі та м. Ірпеня.

Відкрила захід методист Київського обласного позашкільного навчального закладу «Мала академія учнівської молоді» Гурбич Юлія Володимирівна. Перед аудиторією виступив вчитель історії, який розповів учням про запеклі бої, що велися на Київщині. Учасники круглого столу переглянули документальний фільм «План Барбаросса». Роботу круглого столу продовжили учні, які виступили з тезами своїх наукових робіт та науковими рефератами.

Грищенко Іван, учень 9-Б класу Бучанської СЗОШ І-ІІІ ст. № 5, виступив з тезами своєї науково-дослідницької роботи «Приірпіння в роки Великої Вітчизняної війни», Бахмут Олександра, учениця 11 класу Бучанської Української гімназії, підготувала науковий реферат з теми «Київщина в роки Великої Вітчизняної війни».

Наступним етапом засідання юних науковців була вікторина на тему «Україна під час Другої світової війни». Учасники круглого столу дискутували, обмінювалися думками щодо воєнних дій, що відбуваються на сході України. Юні науковці продемонстрували високий рівень знання історії, дізналися багато цікавого й нового.