Феєрично завершилися літні профільні зміни для обдарованих дітей Київщини

DSC 0676 - копияЩорічно, вже декілька років поспіль, найуспішніша інтелектуальна молодіжна еліта Київщини збирається в одному казковому місці, де легко повірити в диво тріумфу. Тут вирує неймовірна атмосфера позитивних емоцій, наука і творчість крокують до успіху пліч-о-пліч. Мова йде про літні профільні тематичні зміни для обдарованих дітей Київської області. Три тематичні зміни за профілями та науковими відділеннями Малої академії наук, 400 юних інтелектуалів, 15 неперевершених днів під гаслом: « VOLODARKA CAMP 2019 – TRIUMPH OF SUCCESS:#МАН-2019».

DSC 0550

Кульмінацією незабутнього відпочинку юних розумників області 16 липня стало заключне свято з нагоди закриття літнього табору. У день закриття на табірній площі працювали локації Start-Uр, де юні науковці презентували свої проекти. Кожен, хто переглянув презентацію проектів і поспілкувався з їх авторами, пересвідчився, що сучасна молодь – прогресивні, мобільні агенти змін з активною громадянською позицією.

DSC 0556

Продовженням свята стала яскрава концертна програма, яка засвідчила, що коло інтересів і талантів учасників табірної зміни досить широке. Чудові вокальні виступи, хореографічні постановки, відеозамальовки із життя табору…

DSC 0571

DSC 0581

І, звичайно, церемонія нагородження найбільш успішних учасників літньої профільної тематичної зміни відзнаками «Тріумфальний лайк» у номінаціях «Тріумф успіху: МАН-2019», «Ерудит року: МАН-2019», «SMART-старт: МАН-2019»! У церемонії нагородження брали участь Алла Миколаївна Шкуро, заступник голови Київської обласної державної адміністрації, та Віра Борисівна Рогова, директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.

DSC 0609

Безперечно, ці нагороди – не перші і не останні у талановитої учнівської молоді. Однак, за словами дітей, вони, як і табір МАН, мають для них особливу цінність.
У день закриття профільних тематичних змін для обдарованих дітей Київщини зі сцени неодноразово лунало, що «Мала академія наук об’єднує кращих». І дійсно, всі, хто долучився до роботи в таборі на базі Володарської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації постійно працювали над створенням унікального простору для розкриття талантів кожної дитини. Соціально-психологічні візії «Кроки до успіху», тимбілдингові ігри, наукові студії STEM-STEAM-STREAM Classes, IT-кластери, лінгвоінтелектуальні квести, воркшопи, лінгвістичні фестивалі, практикуми стали інтелектуальними майстернями, які проводили науковці провідних закладів вищої освіти та наукових установ України. Надзвичайно креативною і різноманітною була розважально-дозвіллєва програма табору: діти створювали театральні постановки, власні відеосюжети – словом, кожен отримав можливість відчути себе успішним. Власне, формування простору успіху особистості, мотивування дітей до розкриття власного інтелектуального і наукового потенціалу і було головною метою табору Малої академії наук.
Хочете переконатися? Ласкаво просимо до світу МАН Київщини!

DSC 0611

DSC 0627