con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

День МАН в офісі Cisco

Деталі

м віаИва ивЗ розвитком інформаційних технологій зростає їх роль та використання у сфері освіти. Упровадження цих технологій КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» здійснюється, зокрема, на засадах активного партнерства з Мережевою академією Cisco. Саме в Київському офісі компанії Cisco, яка є провідним світовим виробником мережевого обладнання для обслуговування мереж віддаленого доступу, сервісів безпеки, 03 грудня 2018 року вітали близько 90 учнів-членів МАН та педагогів Київщини.


День в офісі Cisco став яскравою подією в житті учнів-членів Київського територіального відділення МАН у науковому відділенні комп'ютерних наук. Регіональний менеджер Cisco в Україні Сергій Мартинчук привітав юних дослідників IT-технологій та окреслив можливості професійної самореалізації в сучасному ІТ-просторі.

DSC 0995Керівник Центру підготовки інструкторів та підтримки академій Cisco в НТУУ “КПІ” Вадим Полторак у своєму виступі ознайомив з основами кібербезпеки та гігієни в Інтернеті. Методист КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» Валентина Цибко запросила дітей активно долучитися до конкурсів і проектів, які МАН проводить спільно зі своїми партнерами.

DSC 0998

Під час сесії телепрезенс діти активно включилися в діалог з Богданом Головком, інженером Глобального центру підтримки клієнтів у Кракові, який, зокрема, розповів про актуальні тенденції в ІТ-світі.

м івМі мЦя зустріч, безперечно, стане мотивом для саморозвитку старшокласників, яким показали перспективу наполегливого й цілеспрямованого навчання, опанування сучасних технологій.

DSC 0009

   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

ОСВІТНІ-ПРОЕКТИ-230x230

   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER