День МАН в офісі Cisco

м віаИва ивЗ розвитком інформаційних технологій зростає їх роль та використання у сфері освіти. Упровадження цих технологій КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» здійснюється, зокрема, на засадах активного партнерства з Мережевою академією Cisco. Саме в Київському офісі компанії Cisco, яка є провідним світовим виробником мережевого обладнання для обслуговування мереж віддаленого доступу, сервісів безпеки, 03 грудня 2018 року вітали близько 90 учнів-членів МАН та педагогів Київщини.

День в офісі Cisco став яскравою подією в житті учнів-членів Київського територіального відділення МАН у науковому відділенні комп'ютерних наук. Регіональний менеджер Cisco в Україні Сергій Мартинчук привітав юних дослідників IT-технологій та окреслив можливості професійної самореалізації в сучасному ІТ-просторі.

DSC 0995Керівник Центру підготовки інструкторів та підтримки академій Cisco в НТУУ “КПІ” Вадим Полторак у своєму виступі ознайомив з основами кібербезпеки та гігієни в Інтернеті. Методист КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» Валентина Цибко запросила дітей активно долучитися до конкурсів і проектів, які МАН проводить спільно зі своїми партнерами.

DSC 0998

Під час сесії телепрезенс діти активно включилися в діалог з Богданом Головком, інженером Глобального центру підтримки клієнтів у Кракові, який, зокрема, розповів про актуальні тенденції в ІТ-світі.

м івМі мЦя зустріч, безперечно, стане мотивом для саморозвитку старшокласників, яким показали перспективу наполегливого й цілеспрямованого навчання, опанування сучасних технологій.

DSC 0009