Використай свій шанс - зареєструйся на участь в обласному профорієнтаційному бізнес-турнірі!

Увага! Розпочинається ІІ Профорієнтаційний бізнес-турнір серед учнівської молоді Київщини. Зареєструватися на участь у бізнес-турнірі можна до 06 грудня 2018 включно на сайті Компанії інтелектуальних технологій http://kint.com.ua. Організатори заходу – департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді» та Компанія інтелектуальних технологій (КІНТ).

Інформаційний лист та Положення про проведення профорієнтаційного бізнес-турніру

Турнір вже вдруге буде проведений у межах регіональної стратегії вдосконалення профорієнтаційної роботи з молоддю та реалізації положень Концепції МОН України «Нова українська школа» у частині розвитку компетентності ініціативності і підприємливості. У змаганні зможуть абсолютно безкоштовно взяти участь учні 7-11 класів закладів загальної середньої освіти області та студенти І-ІІІ курсів закладів професійно-технічної освіти.
Cередовищем турніру стане потужна українська бізнес-симуляція ViAL+, яка нещодавно отримала гриф МОН України. Ця комп’ютерна програма реалістично моделює вітчизняне ринкове середовище та структуру виробничого підприємства.
Керуючи створеною у ViAL+ компанією, учасник організовує роботу шістьох її відділів: виробничого, маркетингу і збуту, кадрів, бухгалтерії, фінансового та аналітичного. Головне його завдання – налагодити виробництво й розвинути своє підприємство настільки, щоб воно стало лідером за прибутками і мало провідні позиції на ринку.
Таке змагання обдарованої молоді дає можливість виявити представників майбутньої економічної та бізнес-еліти, допомогти їм в особистісному становленні, спонукати до чіткого вибору професії, націлити на ефективне навчання протягом життя, подальшу самореалізацію й отримання життєвого досвіду, постійне формування і підвищення економічної грамотності.