con tel   (045) 637-20-29
con address 09108 , Київська область, м. Біла Церква, вул. Гризодубової, 84 а, e-mail: man_kyivskaobl@ukr.net
   

МАН Київщини вітає переможця Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Джерело творчості»

Деталі
DSC 0398-18Щороку однією з голових подій у житті позашкільників є Всеукраїнський конкурс майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості», який проводиться з метою підтримки професійної діяльності педагогів, популяризації їх здобутків, підвищення майстерності. Цього року Всеукраїнський конкурс «Джерело творчості» проводився в номінації «Методист-2018» за дослідницько-експериментальним, військово-патріотичним, еколого-натуралістичним, науково-технічним, туристсько-краєзнавчим, фізкультурно-спортивним та художньо-естетичним напрямами позашкільної освіти. 
 
За результатами конкурсу скарбничка КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» поповнилася значною перемогою: методист закладу Ірина Соловйова виборола III місце за дослідницькоко-експерименталим напрямом і нагороджена дипломом Міністерства освіти і науки України. 
IMG-011b738cda7d28266578e33181939179-V
Загалом учасниками конкурсу за дослідницько-експерименталим напрямом з різних областей України стали 11 педагогів, 6 з яких змагалися 20 - 22 червня в заключному турі III етапу конкурсу. Методисти продемонструвати власний досвід та досягнення в роботі, найбільш оптимальні методики, форми, методи, моделі організації науково-методичної роботи. 
DSC 0380-18
Урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу відбулась у Міністерстві освіти і науки України. Кращих творчих методистів позашкільних навчальних закладів України вітали Бех Іван Дмитрович, дійсний член (академік) НАПН України, доктор психологічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України; Бут Світлана Володимирівна, головний спеціаліст відділу виховної роботи та захисту прав дитини Міністерства освіти і науки України, представники НЦ «Мала академія наук України», дитячі творчі колективи Києва. 
DSC 0412-18
Щиро вітаємо нашу колегу з перемогою і бажаємо подальшого професійного розвитку! 
 
   

Реєстрація учасників МАН  

reestr

   

Підготовчі курси  

Distant 2

   

123

   

ОСВІТНІ-ПРОЕКТИ-230x230

   
   

Фотогалерея  

   

Регіональні сайти  

map

   

123456789

   
© ALLROUNDER