Всеукраїнська мистецька акція для обдарованих дітей та молоді «Мій Шевченко – Мій світ»

Shevchenko 18Запрошуємо до участі у Всеукраїнській мистецькій акції для обдарованих дітей та молоді «Мій Шевченко - Мій світ», що проводиться  Національним  музеєм  Тараса Шевченка та Національним центром «Мала академія наук України». Основна мета та завдання акції – виявлення, розвиток та підтримка талановитих дітей та молоді: стимулювання креативного потенціалу на прикладі постаті поета-художника Тараса Шевченка; пропагування та актуалізація доробку Тараса Шевченка як знакової постаті не лише українського, а й світового історико-культурного процесу; подання імпульсу до вивчення соціального, культурного життя рідного регіону, його творчого та адекватного  часу мислення.

Мистецька акція проводиться на добровільних засадах для дітей віком від 6 до 16 років з України та інших країн світу. Акція проходить у 3 етапи:

I етап – інформування потенційних учасників, збір робіт: 9 березня – 01 червня 2018 року;
II  етап – відбір переможців: 02 червня -31 липня 2018 року; оголошення результатів: 1 серпня 2018 року.
III етап – підготовка до експонування робіт, виставка, нагородження переможців, серія майстер-класів: серпень – вересень 2018 року.

Учасники акції можуть змагатися у 2 секціях:

«Мій Шевченко» – роботи, пов’язані з осмисленням творчого шляху і мистецької (літературної та художньої) спадщини Тараса Шевченка;
«Мій світ» – роботи, пов’язані з творами осмислення життя малої батьківщини (міста, села).

Секція «Мій Шевченко» містить 4 номінації:

Композиційне арт-фото (Шевченківські місця; пам’ятники Тарасу Шевченкові; міста та села, де побував Шевченко; речі, пов’язані з Шевченком);
Авторська ілюстрація (оригінальна ілюстрація до творів Тараса Шевченка, створена учасником);
Рукописна книга з авторськими ілюстраціями до творів Тараса Шевченка;
Літературна номінація – авторське есе / оповідання на задану тему «Шевченко – супергерой».

Секція «Мій світ»   також містить 4 номінації:
Фотокнига
Рукописна книга з авторськими ілюстраціями
Літературно композиція – авторське есе на задану тему.

Для участі у I етапі мистецької акції необхідно до 01 червня 2018 року надіслати на поштову адресу Національного музею Тараса Шевченка (Національний музей Тараса Шевченка, м. Київ, вул. Тараса Шевченка, 12 01004) роботу учасника разом з паспортом до неї, а також копію свідоцтва про народження чи паспорта учасника. Детальніше про умови участі та вимоги  до робіт у Положенні та на сайті Національного музею Т. Шевченка за посиланням http://museumshevchenko.org.ua/post.php?id=1074

Запрошуємо до участі всіх творчих, креативних, сучасних школярів!